Bayram Turları – Tüm Cazibesiyle Kapadokya’yı Görmenin Tam Zamanı


Kapadokya 19 Mayıs’ta Bir Harika!

Bayram turları ile keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz…

Yeni yerler keşfetmek, bu bayramda kendinizi ödüllendirmek istemez misiniz? Çok beklemeden sizin için en iyi alternatifleri araştırmalısınız. Kartpostal görünümündeki  manzaralar, doğa sporları ve enfes yemekleri ile Kapadokya turları seçenekleriniz arasında ilk sırayı alabilir. Gençsiniz, yerinizde duramıyorsunuz, gelin  enerjinizi bizimle harcayın!

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda 2015’te 3 -4 günlük tatil imkanına kavuşacaksınız. 19 Mayıs 2015 turları sizlere farklı geziler sunacak.

Dolu dolu geçireceğiniz 3 -4 günde Kapadokya’nın  güzelliklerini keşfedebilirsiniz. 15 Mayıs Cuma akşamı hareketle, uçak yolculuğunuzdan sonra yöreye varıp otelinize yerleşirsiniz. Cumartesi, Pazar ve Pazartesi, Salı günlerinizi 19 Mayıs 2015 Kapadokya turu programına göre geçirirsiniz. Tur bitiminde de uçakla şehrinize dönebilir, kısa bir kaçamak yapmanın mutluluğunu yaşarsınız.

Peri bacalarının muhteşem görüntüsünü balon turlarıyla izleyip, Avanos, Ürgüp ve Göreme’de fantastik bir tatil yapabilirsiniz. Havaların ısınmaya başladığı, sıcağın rahatsızlık vermediği Mayıs’ın ortasında, Kapadokya turu, 3 günlük mini bir macera arayanlar için ideal seçenek olarak gezginlere göz kırpıyor.

19 Mayıs Kapadokya Turu

Baharla Açan Kapadokya

23 Nisan 2015 turları ile çocuklarınıza kültür gezisi armağan edin…

Bayram turları sayesinde çocuklarınız Anadolu’yu tanıyacak. Çocuklarınıza en büyük hediye şüphesiz rengarenk balonlarda yapılan macera dolu bir Kapadokya turları olacak. Yerin yüzlerce metre üstünde bu masal diyarına farklı bir açıdan bakacaklar. Kitaplarda gördükleri bu yöreyi daha yakından tanıyacaklar. Durmayın, siz de 23 Nisan 2015’te sevdiklerinizi mutlu etmek için yerinizi şimdiden ayırtın!

Her resmi tatilde izinli gün sayısı maalesef çok olmuyor. Hafta sonu olan Cumartesi gününe rastlayan 23 Nisan’da turlar 2 günlük düzenleniyor. 23 Nisan turları Kapadokya gezileri ile uçakla ya da otobüsle bölgeye gelebilirsiniz.

Baharın kendini gösterdiği mevsimde, güneşin de iyice kendini hissettirdiği Anadolu’nun mucizevi topraklarında, güzel bir iklimde peri bacaları, mağara evleri, açık hava müzesini gezebilir, balon turuyla küçük bir macera yaşayabilirsiniz. 2 günlük tatil sizi engellemesin, 23 Nisan 2015 Kapadokya turları tüm ihtişamıyla her zaman misafirlerini bekliyor.

23 Nisan Kapadokya Turu

3 Günde Devr-i Kapadokya!

30 Ağustos 2015 turları ile “Güzel Atlar Diyarı” Kapadokya’ya gidiyoruz…

60 milyonluk bir geçmişe sahip olan tarih merkezine keyifli bir yolculuk yapmak ister misiniz? Hititleri, Persleri, Romalıları ve Osmanlıları görmüş bu eşsiz coğrafya 30 Ağustos’u farklı etkinliklerle kutlamanıza imkan tanıyor. 30 Ağustos 2015 Kapadokya turları ile toprağın cömertliğini, rüzgarın güneşle uyumunu gözlemleyebilir; huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Yaz döneminin muhtelif kültür turu alternatiflerinin başında hiç şüphesiz Kapadokya geliyor. Her karışını gezmek isteyeceğiniz bu yörede 3 günlük bir tur çok hoşunuza gidecek. Bu sene 30 Ağustos Zafer Bayramı Pazar gününe denk geldiği için Cuma akşamı çıkışlı turlar ile kısa ama unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

30 Ağustos 2015 Pazar günü başlayan tatilinizi 29 Ağustos Cumartesi ve 28 Ağustos Cuma gününden başlatabilirsiniz. 30 Ağustos Kapadokya turunu en verimli şekilde kullanmanız adına uçakla yapılan turların, sizin için daha avantajlı olacağını söyleyebiliriz. Bayram turları ile küçük bir tatil kaçamağı yapabilirsiniz.

30 Ağustos Kapadokya Turu

Peri Bacalarının Gizemini Şeker Bayramında Keşfedin

Ramazan bayramı turları sayesinde doya doya gezeceksiniz.

Antik Kentler, Açık Hava Müzeleri, Çömlek fasulyesi, safari keyfi… Bayramda ne ararsanız hepsi Kapadokya’da! Ramazan bayramı 2015 turları ile çocuklarınız ve dostlarınızla farklı bir atmosfere sahip olan mağara otellerinde konaklayabilir; rehberiniz eşliğinde yöresel eğlencelere katılabilirsiniz. Şerbetli tatlılar, şirin hediyelikler de cabası!

Peri bacaları daima ilginizi çekmiş ama hiç gitmemişseniz işte size fırsat. Ramazan bayramında Kapadokya turları bu isteğinizi karşılayacak. 16 – 19 Temmuz 2015 tarihleri arasında kutlayacağımız şeker bayramında Kapadokya gezileri sizi bekliyor. 16 Temmuz Perşembe akşam ya da 17 Temmuz Cuma sabahı hareketle başlayan organizasyonlara katılarak tam olarak 4 günlük bir bayram turuna çıkabilirsiniz. Yazın en sıcak günlerinde Kapadokya balon turları ile gök yüzünde serinleyebilirsiniz.

Perşembe – Pazar günleri arasına denk gelen dönemde en çok yapılan Ramazan bayramı turları, İstanbul kalkışlı olup, arefe gecesi olan Perşembe ya da Cuma akşamı yola çıkılarak 3 gece 4 günlük şekilde otobüsle yapılanlardır.

Ramazan Bayramında Kapadokya Turu

Upuzun Bir Tatil İçin Tabi ki Kapadokya

Kurban bayramı 2015 turları ile tatil kaçamağı…

Kurban Bayramı uzun zamandır tatil yapmayı hayal edenler için tam bir fırsat. Kendinizi yenilemek, enerji depolamak ve farklı yerler görmek istiyorsanız bölgesel düzenlenen Kurban bayramı Kapadokya turları içinde yerinizi ayırtın. Kapadokya’da bayram eğlenceleri ve görsel şölenler sizleri bekliyor. Gönlünüzce bir tatil geçirmeniz artık hayal değil!

Gezmeyi, gezerken araştırmayı, araştırırken yeni kültürler keşfetmeyi ve tabi ki de tarihi öğrenmeyi seviyorsanız, o zaman Kapadokya’da uzun bir tatil tam size göre. Her sokağa çıktığınızda milyonlarca yıl öncesinden yapıları göreceğiniz Kurban Bayramında Kapadokya turu 4 – 5 günlük programlarla sizi bekliyor.

Kurban Bayramı arefesinin 23 Eylül Çarşamba gününe rastlamasından ötürü, dileyenler Kurban Bayramı 2015 turları ile yaz tatilinin hemen bitiminde bir tatil fırsatına daha kavuşuyorlar. Bu yıl hafta içine denk gelen Kurban Bayramında dilerseniz Çarşamba hareketli turları tercih ederek tatilinize başlayabilirsiniz. Otobüslü turları tercih ederek yol boyu farklı güzelliklere de denk gelebilirsiniz. Kapadokya turu fırsatlarını kaçırmayın!

Kurban Bayramında Kapadokya Turu

Kendinizi Yenileyebileceğiniz 4 Günlük Geziler

29 Ekim 2015 turları, sizleri Cumhuriyet’i kutlamaya davet ediyor!

Çalışma hayatından ve günlük koşuşturmalardan sıkıldınız mı? Sonbaharda unutulmaz bir tatil fırsatı sizi bekliyor. Kapadokya’ya düzenlenen turlarla anılarınızda yerini alacak eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Doğa sporları ve kültürel aktiviteler Kapadokya turları ile sizleri bekliyor! 29 Ekim 2015’te Kapadokya turları Türkiye’nin geleceği gençler ve her yaştan tatilci ile daha keyifli geçiyor.

Kapadokya için 4 gün ideal bir süre. 2015’te 92. yıldönümü olan Cumhuriyet’imizi okul gezileri ve konaklamalı turlar ile peri bacalarının eteklerinde kutluyoruz. 29 Ekim 2015 Perşembe gününü sonrasındaki 3 günle birleştirerek toplamda 4 günlük bir tatil planı yapabileceksiniz.

Bunun için ister otobüsle, isterseniz de uçakla, doğal güzellikler harikası, açık hava müzesi olan, milyonlarca yıl önce oluşmuş yörede tüm dünyanın hayranlıkla izlediği peri bacaları, mağaralar, kanyonlar, vadiler gibi noktaları gönlünüzce gezip, oradaki kültürü bayram tatilinde yaşayabilirsiniz. 29 Ekim turları sizi bekliyor.

29 Ekim Kapadokya Turu

En çok tercih edilen turlar

Kapadokya Turu Cuma 1 Gece
Kapadokya Turu Cuma 1 Gece
Kesin Kalkış
3 gün
Kapadokya Turu Perşembe 2 Gece
Kapadokya Turu Perşembe 2 Gece
Kesin Kalkış
4 gün
Kapadokya Turu Pazartesi 2 Gece
Kapadokya Turu Pazartesi 2 Gece
Kesin Kalkış
4 gün

Tüm turları görmek için tıklayın..