İzmir Çıkışlı Kapadokya Turları son dönemde artan talepler nedeniyle oldukça sık düzenleniyor. Ege’nin farklı illerinden gelerek İzmir’de toplanan tatilciler Kapadokya serüvenlerine keyifle başlıyorlar.

İzmir’den Kapadokya’ya yapılan uçaklı ve otobüslü turlar ile 2 geceden 5 geceye kadar farklı seçeneklerde konaklama imkanı veriliyor. Kapadokya’nın ünlü mağara otellerinde kalacağınız ve peri bacalarının eşsiz manzarasına tanık olacağınız tatiliniz; Perşembe, Cuma ve Cumartesi hareketle düzenleniyor.

 

İzmir Çıkışlı Kapadokya Turu seçeneklerinizden ilki olan uçakla yolculuklarda İzmir Havalimanı’nda rehberlerinizle buluşarak yolculuğunuza başlayacaksınız. Nevşehir Kapadokya Havalimanı’na indikten sonra tur programınıza göre otelinize eşyalarınızı bırakarak gezinize başlayacaksınız. Kapadokya’nın büyülü havası sizi kendine hayran bırakacak!

Eğer Otobüslü Kapadokya Turu tercihiniz olacaksa belirtilen gün ve saatte Karşıyaka Yunuslar, Konak Vapur İskelesi Otoparkı, Bornova Ege Üniversitesi Kampüsü, Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali duraklarından yolculuğa başlarsınız. Afyon Kolaylı Tesisleri’nden katılacak tatilcilerle birlikte Konya – Aksaray üzerinden Nevşehir’e vararak Erciyes Dağı’nın heybeti ile birlikte “Güzel Atlar Diyarı” Kapadokya’ya geleceksiniz.

Anadolu medeniyetlerinden en önemlilerine ev sahipliği yapan Kapadokya’da macera dolu bir tatil sizi bekliyor…

İzmir Çıkışlı Kapadokya Turları

  • İzmir Çıkışlı Kapadokya Turu Perşembe 2 Gece

Yorumlar

Sen de Yorum Yaz

Kapadokya turuna katılmış veya katılmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kapadokya turuna katılacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.