Başkentliler hemen yanı başlarında yer alan Kapadokya’ya yoğun ilgi gösteriyorlar. Bunun farkında olan firmamız da düzenli Ankara Çıkışlı Kapadokya Turları ile tatilcileri bölgeye ulaştırıyor.

290 kilometrelik bir uzaklıkta olan ve otobüsle 3 saatte ulaşılan Kapadokya için turlarımız Güzel Atlar Diyarı’nı keşfetmemize olanak tanıyor.

 

Ankara Çıkışlı Otobüslü Kapadokya Turları 2 – 3 gece konaklamalı seçeneklerle düzenlenirken tatillerini uzatmak isteyenler daha uzun tur imkanlarını değerlendirebilirler. Otobüslü Ankara – Kapadokya Turlarında Çayyolu Mesa Plaza (Korukent), Söğütözü Ulusoy Terminali, Kızılay Mc Donalds  (Atatürk Bulvarı ) duraklarında buluşarak yolculuğumuza başlayacağız. Şereflikoçhisar – Aksaray üzerinden Nevşehir – Niğde – Kayseri üçgenindeki doğal güzellikleri gördükten sonra Kapadokya’ya varacağız.

Peri bacalarının eşsiz manzarası eşliğinde konaklama imkanı bulacağınız, Türk gecelerinde doyasıya eğleneceğiniz, atlara ve balonlara bineceğiniz, safarilere katılacağınız eğlenceli bir aktivite için takviminizde yer açın!

Ankara Çıkışlı Kapadokya Turları

  • Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 2 Gece Cuma Sabahı
  • Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 1 Gece Cumartesi Sabahı

Yorumlar

Sen de Yorum Yaz

Kapadokya turuna katılmış veya katılmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kapadokya turuna katılacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.