Adana Çıkışlı Kapadokya Turları ile İç Anadolu’nun dünya mirası olan Kapadokya’yı keşfe çıkıyoruz. “Güzel Atlar Ülkesi”, peri bacaları kenti, huzurun merkezi Kapadokya sizi bekliyor…

Uçak ve otobüsle düzenlenen Adana Çıkışlı Kapadokya Turları her hafta Cuma, Cumartesi hareketle 2 – 3 gün konaklamalı olarak düzenleniyor. Uçaklı olanlarda Cumartesi turlarına talep daha çok olurken otobüslü turların bazıları Perşembe çıkışlı olarak tatilcilere daha uzun bir tatil imkanı sunuyor.

 

Ihlara Vadisi, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Peribacaları, Ürgüp, Avanos, Güvercinlik Vadisi gibi doğa harikalarını göreceğimiz Adana Çıkışlı Uçaklı Kapadokya turlarında Adana Havalimanı’ndan Nevşehir Havalimanı’na gelerek gezimizi başlatıyoruz.

Otobüslü Adana Çıkışlı Kapadokya Turlarında ise Adana İstasyon Merkezi’nden hareketle Niğde – Aksaray üzerinden Nevşehir – Niğde – Kayseri üçgenindeki doğal güzelliklerini görerek Kapadokya’ya ulaşıyoruz. Dolu dolu geçecek, her adımda bizi şaşırtacak bir tatil geçirmeye başlıyoruz.

Adana’dan Kapadoya’ya uzanan turlarımızda hem yeni arkadaşlıklar ediniyor hem de bölgenin güzelliklerini fotoğraflarımızla ölümsüzleştirerek anılarımızı taze tutuyoruz. Gelin siz de bizimle keyifli bir aktiviteye katılın.

Adana Çıkışlı Kapadokya Turları

Yorumlar

Sen de Yorum Yaz

Kapadokya turuna katılmış veya katılmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kapadokya turuna katılacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.